4 Δεκεμβρίου 2021

Skopelos tv SkopelosNews

SkopelosTV SkopelosNews

Τα σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ, την Παρασκευή,19 Νοεμβρίου



Τα σημεία δωρεάν ελέγχου Covid-19, που ανακοίνωσε για την Παρασκευή 19 Νοεμβρίου ο ΕΟΔΥ είναι τα ακόλουθα:

1. Δ. Αμαρουσίου, Πλατεία Ευτέρπης (ΗΣΑΠ), 09:00 -15:00

   2. Δ. Αργυρούπολης-Ελληνικού, Δημαρχείο Αργυρούπολης, πλατεία Δημαρχείου, Κύπρου 68, 09:00-15:00

   3. Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00

   4. Δ. Αλίμου, Καλαμακίου και Ποσειδώνος (δημοτικό parking στο ύψος της πεζογέφυρας), 09:30 -15:00

   5. Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό Κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00

   6. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00

   7. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00

   8. Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00 

   9. Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00

   10. Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00

   11. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 08:30-20:30.

   12. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.

   13. Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4 09:30-15:00.

   14. Δ. Χαλκηδόνας, κοινοτικό ιατρείο, Άγ. Αθανάσιος, 09:30-14:30

   15. Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:30-15:00

   16. Δ. Ωραιοκάστρου, Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30-15:00

   17. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 9:00 – 15:00.

   18. Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονικης, Ακροπόλεως 14, 9:00 – 15:00.

   19. Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.

   20. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.

   21. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.

   22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

   23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

   24. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Σπυρίδωνος 31, 08:30-14:30

   25. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

   26. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλαιά Λαχαναγορά, 08:30 – 13:30

   27. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 11:00

   28. Αιτωλοακαρνανία, Καστράκι, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00 – 15:00

   29. Άνδρος, Χώρα Κ.Υ. Άνδρου, 09:00-17:00

   30. Άνδρος, Μπατσί Άνδρου πλησίον ΚΕΠ, 10:00-16:00

   31. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

   32. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

   33. Αργολίδα, Πλατεία Κρανιδίου, Κρανίδι, 10:30-13:30

   34. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00

   35. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00

   36. Αρκαδία, Βελημάχι (πλατεία), 10:00-10:45

   37. Αρκαδία, Βυζιάκι (πλατεία), 11:00-11:45

   38. Αρκαδία, Μοναστηράκι (πλατεία), 12:00-12:30

   39. Αρκαδία, Βούτσι (πλατεία), 12:45-13:15

   40. Αρκαδία, Κοντοβάζαινα (πλατεία), 13:30-15:00

   41. Άρτα, Κέντρο Υγείας (ISO BOX), 09:00-15:00

   42. Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00

   43. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδιού, 09:00-15:00

   44. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

   45. Αχαΐα, Πλατεία Παναχαϊκής, 09:00-14:30

   46. Βοιωτία,Κέντρο Υγείας Θήβας,09.00-15.00

   47. Βοιωτία, Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς,09.00-14.00

   48. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ, Ζιάκα 23, 08:30-15:30

   49. Γρεβενά, Δημαρχείο Γρεβενών, 08:30-15:00

   50. Δράμα, Κέντρο Ενημέρωσης Δράμας, πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00

   51. Δράμα, Κοινότητα Βαθύλακου, 09:00- 13:30

   52. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

   53. Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30-13:30

   54. Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2, 09:00-14:00

   55. Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 10:30-14:30

   56. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:00 – 16.00

   57. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

   58. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00

   59. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00

   60. Ευρυτανία, Καρπενήσι ΚΑΠΗ 08.30-13.00

   61. Ζάκυνθος, KY Πρώην ΙΚΑ, 09:00-15:00

   62. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00

   63. Ζάκυνθος, Βανάτο, 09:00-10:30

   64. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 09:00-14:30

   65. Ηλεία, Κρέστενα, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00-14:30

   66. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

   67. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού 09:00-15:00

   68. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

   69. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00

   70. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

   71. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

   72. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00

   73. Ηράκλειο, Γαρίπα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00

   74. Ηράκλειο, Δραπέτι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:30

   75. Ηράκλειο, Πάρτιρα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:30-13:30

   76. Ηράκλειο, Καλό χωριό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 14:00-14:30

   77. Ηράκλειο, Γάσι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00

   78. Ηράκλειο, Άνω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:00

   79. Ηράκλειο, Κάτω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:30-13:30

   80. Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-14:00

   81. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

   82. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Συβότων, 10:00-14:00

   83. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

   84. Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00-16:00

   85. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00

   86. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

   87. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

   88. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

   89. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00

   90. Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00

   91. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας (Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00

   92. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

   93. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Δήμου Σοφάδων, 08:00-11:00

   94. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00

   95. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο Μορφοβουνίου,11:30-12:30

   96. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Πολιτιστικό Κέντρο Μορφοβουνίου ,12:30-14:00

   97. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30

   98. Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

   99. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

   100. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

   101. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

   102. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

   103. Κιλκίς, Μικρόκαμπος, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:00

   104. Κιλκίς, Πικρολίμνη, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00

   105. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:30

   106. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α, 08:15- 15:30

   107. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00

   108. Κόρινθος, ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, Αντιπτεράρχου Δεδε Βλάση, 09:30-13:30

   109. Κως, οδός Υγείας, 08:15-15:30

   110. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-16:00

   111. Λακωνία, Δήμος Ευρώτα- Σκάλα, 9:30- 14:30

   112. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 9:00-15:00

   113. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 8:00-15:30

   114. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 8:00-15:30

   115. Λάρισα, Δημοτικό Ωδείο / Αίθριο, 8:00-15:30

   116. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου, 9:00-15:00

   117. Λάρισα, ΚΤΕΛ / Γεωργιάδου, 8:00-15:30

   118. Λάρισα, Εμπορικό Κέντρο Γαία / Αγχιάλου 4, 8:00-15:30

   119. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

   120. Λασίθι, ISOBOX- Προαύλιος χώρος ΚΥ Νεάπολης, 09:00-17:00

   121. Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00

   122. Λέσβος, Αρχή Αγοράς Ερμού, 10:00-14:00

   123. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

   124. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:30

   125. Λήμνος, Μύρινα, Παλαιό Θυρωρείο ΓΝ Λημνου, Ηφαίστου 1, 08:45-14:45

   126. Μαγνησία, ΚΑΠΗ, Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη. 08:00-16:00

   127. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:00-14:00

   128. Μαγνησία, Αλμυρός, Αγίου Τρύφωνος 2 (έναντι Κέντρου Υγείας), 08:30-13:30

   129. Μαγνησία, Άνω Βόλος-ΤΟΜΥ Ιωλκού, 08:00-14:00

   130. Μεσσηνία, Καλαμάτα – Αίθουσα “Αλέξ. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30.

   131. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30.

   132. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Αίθουσα ΚΑΠΗ Δήμου, 08:30 -15:00.

   133. Μεσσηνία, Πανιπέρι, Κοινοτικό Γραφείο, 11:00 – 13:00

   134. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας. 09:30 – 14:30.

   135. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30

   136. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00

   137. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 08:00-16:00

   138. Πάτμος, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-16:00

   139. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:00-15:30

   140. Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 10:00-14:00

   141. Πέλλα, Πλατεία Πέλλας, Φιλίππου 9, 11:00-13:00

   142. Πιερία, Drive Through Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30

   143. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-14:00

   144. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

   145. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

   146. Ροδόπη, Δημοτικό κτίριο Βενιζέλου , Βενιζέλου 51, Κομοτηνή, 09:00-14:00

   147. Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη γωνία, 10:00-15:00

   148. Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00

   149. Ρόδος, Πλατεία Σαν Φραντσέσκο, 09.00-14.30

   150. Ρόδος, Παλαιό Νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

   151. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-14:00

   152. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:30-14:00

   153. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

   154. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30

   155. Σύρος, Αθλητικό Κέντρο Δ. Βικέλλας, 09:00-15:00

   156. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 09:00-17:00

   157. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-14:30

   158. Τρίκαλα, Έ ΚΑΠΗ, 09:30-15:30

   159. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-12:00

   160. Τρίκαλα, Πλατεία Πύλης, Πύλη, 08:00-10:00

   161. Τρίκαλα, Πλατεία Στουρναρεικα, Πύλη, 11:00-12:00

   162. Τρίκαλα, Πλατεία Ελάτης, Πύλη, 13:00-14:00

   163. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00

   164. Φθιώτιδα, Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-15:00

   165. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 10:30- 15:00

   166. Φθιώτιδα, Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν. Αγίου Παντελεήμονα-Καμένα Βούρλα, 09:00-13:00

   167. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30

   168. Φλώρινα, Πρώην Κοινοτικό Γραφείο Μελίτης , 08:30 – 13:30

   169. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00

   170. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

   171. Χαλκιδική, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00

   172. Χαλκιδική, Κέντρο Πολιτισμού Ιερισσού, 09:00 – 15:00

   173. Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30 – 16:30

   174. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30 – 14:00

   175. Χίος, Πλατεία Βουνακίου, 09:00-14:30

   176. Χίος, Βουνό (Ιατρείο Χωριού), 10:00- 12:00

   177. Χίος Νένητα (Αίθουσα Κινηματογράφου), 12:15- 14:15



Source link